Ruszamy z nowym projektem- "Architekci Przyszłości II"

Fundacja Znaczenie, dzięki środkom z firmy State Street, ma szansę kontynuowania działań podjętych w zeszłym roku, skierowanych do młodzieży usamodzielniającej się z placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu Krakowa. W tym roku planujemy podjąc działania dla 15 osób w wieku 14-19 lat, które będą odpowiadały następującym celom:

- wzrost umiejętności społecznych

- zdobycie wiedzy z obszarów takich jak: zdrowie, praca, finanse, prawa i obowiązki, czas wolny

- zaplanowanie indywidualnej ścieżki kariery.

W ramach projektu zostaną zrealizowane następujące działania:

- trening umiejętności społecznych (40h)

- spotkania ze spacjalistami z danego obszaru, warsztaty grupowe i konsultacje indywidualne

- indywidaulne doradztwo zawodowe

- 2 wyjazdy: integracyjny i podsumowujący

- ewaluacja projektu.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w miesiącu luty, po wcześniejszym spotkaniu z przedstawicielami Fundacji i danej placówki. Proponowane przez nas terminy rekrutacji do projektu to:

03.02.2016r. godz. 16.00

05.02.2016r. godz. 17.30

10.02.2016r. godz. 17.30

12.02.2016r. godz. 16.00

Wszystkie spotkania rekrutacyjne będą odbywały się w biurze Fundacji przy ul. Batorego 2/18
w Krakowie. Każde spotkanie będzie umawiane na konkretną godzinę.

Zachęcamy placówki z terenu Krakowa do kontaktowania się z nami!

Mariusz Węc – Prezes Fundacji tel kom: 508-571-927 lub mail: biuro@fundacjaznaczenie.pl